Informace z MŠMT k testování a prezenční výuce od 12. 4. 2021 pro ZŠ i MŠ (předškoláci)

06.04.2021 23:33

PROSÍME O VAŠI POZORNOST .....

Níže uvádíme odkazy na informace z ministerstva školství týkající se obnovení prezenční výuky pro základní školy - I. stupeň a pro mateřské školy - předškoláky, včetně informací o testování žáků a zaměstnanců škol.

V případě dotazů či jakýchkoli podnětů nás prosím kontaktujte (tel.: 585358278, email: skola@zsmsdaskabat.cz).

Specifické a podrobné informace pro naši školu a školku budou vyvěšeny v následujících dnech zde v Aktualitách a rodiče budou také informováni emailem nebo třídními učitelkami dětí a žáků (MŠ i ZŠ).

Informace pro rodiče: testovani.edu.cz/pro-rodice

Informace pro žáky: testovani.edu.cz/pro-zaky-a-studenty

Leták pro rodiče: testovani.edu.cz/files/testovani-letak-pro-rodice-6-4-21f.pdf

Leták pro žáky: testovani.edu.cz/files/testovani-letak-pro-zaky-6-4-21.pdf