Informace k provozu škol a k testování žáků

24.08.2021 09:11

Vážení rodiče,

v přiložených souborech Vám předkládáme:

- informace z MŠMT týkající se provozu škol a školských zařízení vzhledem ke Covid-19 od 1. 9. 2021:

MŠMT_Manuál k provozu škol a testovaní - začátek školního roku.pdf (744458);

- instruktážní video k testování od 1. 9. 2021: Instruktážní video AG testy Genrui - YouTube ;

- video k návratu do škol - Národní pedagogický institut: Návrat do škol s Vladimírem Kořenem - YouTube ;

- Testujeme se, aby ve škole bylo bezpečno! - leták pro žáky z MŠMT: leták z mšmt - pro žáky škol.pdf (352542)

Další informace naleznete na stránkách MŠMT: pro rodiče | testování.edu.cz - testovani.edu.cz

Děkujeme, že věnujete čas přečtení a shlédnutí návodu k testování spolu s Vašimi dětmi. Budou vědět, co je čeká. I když se s testy setkaly i v minulém školním roce, tyto od 1. 9. 2021 jsou jiný druh (značka).

Vše společně s dětmi zvládneme.

Informace k organizaci prvního školního dne a týdne a další informace týkající se začátku nového školního roku obdržíte emailem do 28. 8. 2021.

Mgr. Eva Maršálková,

ředitelka ZŠ a MŠ Daskabát, p. o.