Digitalizace vzdělávání a kybernetická bezpečnost dětí při online výuce - pozvánka na online panelovou diskuzi

12.03.2021 10:01

Vážení rodiče,

v přiloženém souboru najdete pozvánku na online panelovou diskuzi "Digitalizace vzdělávání a kybernetická bezpečnost dětí".

Panelovou diskuzi pořádá Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). První část je určena pro profesionály, druhá část pro Vás - RODIČE.

Online panelová diskuze se uskuteční dne 22. března 2021 od 10:00 hodin.  Celý program můžete zdarma sledovat online na YouTube kanále Národního pedagogického institutu ČR na odkaze ➡  https://youtu.be/xYnHZlWeIuY.

Pro rodiče je především 2. panel - ONLINE VÝUKA, JEJÍ BEZPEČNOST A RODIČE od 11:30 hodin.

 

Bližší informace a podrobný popis naleznete na portále edu.cz.

 

 

Pozvánka_22_3_Digitalizace vzdělávání a kyberbezpečnost dětí.pdf (0)

 

Pozvánka_22_3_2021Digitalizace vzdělávání a kyberbezpečnost dětí .png (0)

Zpět