Nabídka kroužku - Florbal 2023/2024

28.08.2023 21:07

 

Kroužek florbalu bude probíhat v ZŠ Daskabát v prostorách tělocvičny.

 

ČTVRTEK

13:45 – 14:45

1. – 5. TŘÍDA

 

Kontaktní údaje:

STARS FLORBAL z. s.

Brožíkova 556/9, 779 00 Olomouc

IČ. 04922573

 

První hodina – 5. 10. 2023

Poslední hodina – 30. 5. 2024

 

Přihlášení na kroužek - zde:  ZŠ DASKABÁT :: Starsflorbal.cz 

 

 

Popis kroužku - anotace:

 

Florbalový kroužek STARS FLORBAL

                Hlavním cílem našich florbalových kroužků je seznámit děti se sportem, naučit je základní pohybové dovednosti a základní florbalové dovednosti (práci s florbalovou holí a míčkem, vnímání kolektivní hry, základní pravidla florbalu atd.) U všech dětí dbáme na správnou koordinaci těla a celkovou sportovní všestrannost. 

                Náš florbalový kroužek začíná rozcvičením dětí v podobě různých pohybových her a pomocí základní zjednodušené atletické abecedy. Následuje část tréninku, která je zaměřena na florbalová cvičení, které rozvíjí jednotlivé florbalové dovednosti (pro představu lze uvést například florbalový dribling statický a dynamický, vedení míčku, florbalové slalomy, přihrávky ve dvojicích apod.). Všechny nácviky se trenér snaží provádět zábavnou formou (např. soutěže ve skupinkách). Jednotlivá cvičení na sebe navazují dle základní florbalové metodiky. Poslední část tréninku je samotná florbalová hra, do které se snažíme přenést nově naučené dovednosti. Tato poslední část baví děti nejvíce. Trenéři rovněž připravují děti na meziškolní florbalové turnaje pro děti ze základních škol, které jsou pro všechny děti odměnou. 

                Snažíme se, aby naše kroužky byly pro děti především zábavou a budoval tak u nich kladný vztah ke sportu obecně – to je podle nás správný florbal pro děti.

Vybavení na florbalový kroužek:

  • sportovní oblečení do tělocvičny (jako na tělocvik)
  • pevná obuv do tělocvičny (nebarvící, minimálně dle požadavků školy na výuku tělesné výchovy)
  • florbalová hůl – v prvních hodinách bude mít pan trenér na půjčení erární hole, následně doporučujeme pořídit vlastní, aby si dítě na hůl zvyklo – s výběrem rádi poradíme, můžete objednat na našem e-shopu pro členy klubu a my vybavení doručíme přímo na trénink nebo jiným požadovaným způsobem
  • pití

                Veškeré další tréninkové vybavení a pomůcky na florbalový kroužek zajistíme.

 

Kontaktní a fakturační údaje:

STARS FLORBAL z.s.

Wolkerova 796/34a, 779 00 Olomouc

IČ. 04922573

Kontakt:

Ing. Staněk Tomáš

stanek@starsflorbal.cz

tel. 734 601 082

www.starsflorbal.cz

 

 

 

Zpět