Informace k provozu škol od 1. 2. 2021

28.01.2021 14:31

Vážení rodiče a žáci,

sdělujeme Vám aktuální informace týkající se výuky od 1. 2. 2021 v naší škole.

Žáci 3., 4. a 5. ročníku nadále pokračují v nastaveném distančním způsobu vzdělávání.

Žáci 1. a 2. ročníku mají nastaven prezenční způsob vzdělávání, tzn. chodí do školy.

Opět jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce. V případě Vašeho zájmu kontaktujte ředitelku základní školy.

V týdnu od 8. 2. do 12. 2. 2021 budou JARNÍ PRÁZDNINY.

Přikládáme informaci o provozu škol z MŠMT: Informace k provozu škol od 1. 2. 2021.pdf (171421)

INFORMACE K PREZENČNÍ VÝUCE ŽÁKŮ:

• žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit po celou dobu přítomnosti ve škole roušky (či jiný ochranný prostředek – rouška, ústenka, šátek, šál, tenký nákrčník, aj. ….). Doporučujeme pro děti 3 ks roušek na 1 den, a to spolu s obaly pro čisté a použité roušky.
  • v prostorách školy probíhá pravidelné a časté větrání. Je vhodné, aby děti měly svetřík nebo mikinu, které v případě potřeby mohou použít.
  • školní družina je v běžném provozu (ranní i odpolední).
  • žáci 1. a 2. ročníku mají obědy přihlášeny, žáci 3., 4., a 5. ročníku dle individuálních požadavků.
  • tělesná výchova a hudební výchova jsou nahrazeny jinou činností.
  • je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy – prosíme, vybavte děti vhodným oblečením pro pobyt venku (i z důvodu venkovních aktivit ve školní družině).

V případě nejasností či dalších dotazů jsme Vám k dispozici:

Přejeme dětem pěkné pololetní prázdniny.

Děkujeme za pochopení výše uvedených opatření a za Vaši spolupráci.

Přejeme Vám hodně sil a pevné zdraví.

Mgr. Eva Maršálková, ředitelka