Informace k testování, změny mimořádných opatření

29.01.2022 21:21

Vážení rodiče,

vzhledem ke změnám přikládáme aktuální informace k testování dětí ve škole v souvislosti s proděláním onemocnění covid-19.

MŠMT informovalo o změnách mimořádných opatření (vláda schválila následující):

• Změna mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k testování zaměstnanců a dalších osob, s účinností od 31. 1. 2022 (ZDE - Zmena-MO-o-preventivnim-testovani-zamestnancu-a-nekterych-dalsich-osob-s-ucinnosti-od-31-1-2022.pdf (vlada.cz)),

• Změna mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ke screeningovému testování ve školách, s účinností od 31. 1. 2022 (ZDE - MO-MZ-o-preventivnim-testovani-ve-skolach-s-ucinnosti-od-31-1-2022.pdf (vlada.cz))

O všech změnách jste byli informováni také emailem.

Prosím sledujte průběžně Jednotný metodický portál MŠMT, kde naleznete veškeré informace týkající se škol.

Odkaz zde: www.edu.cz/covid-19/

V případě dotazů, dalších informací, apod. nás prosím kontaktujte telefonicky, emailem, osobně.

Děkujeme Vám za pochopení.

Mgr. Eva Maršálková

*********************

Všechny informace naleznete na metodickém portálu MŠMT: www.edu.cz/