INFORMACE k výuce od pondělí 30. 11. 2020

26.11.2020 07:50

Vážení rodiče a žáci,

sdělujeme Vám aktuální informace týkající se výuky od 30. 11. 2020 v naší ZŠ.

Žáci 3., 4. a 5. ročníku se nám 30. listopadu 2020 již také vrací do školy k prezenční výuce.

Již od 18. 11. 2020 jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce. V případě Vašeho zájmu kontaktujte ředitelku ZŠ.

Prezenční výuka od 30. 11. 2020 bude probíhat dle rozvrhu hodin, který bude vyvěšen v pátek 27. 11. 2020 na webových stránkách školy.

INFORMACE K PREZENČNÍ VÝUCE ŽÁKŮ OD 30. 11. 2020:

• žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit po celou dobu přítomnosti ve škole roušky (či jiný ochranný prostředek – rouška, ústenka, šátek, šál, tenký nákrčník, aj. ….). Doporučujeme pro děti 3 ks roušek na 1 den, a to spolu s obaly pro čisté a použité roušky.
  • v prostorách školy bude probíhat pravidelné a časté větrání. Je vhodné, aby děti měly svetřík nebo mikinu, které v případě potřeby mohou použít.
  • školní družina bude od 18. 11. 2020 v běžném provozu (ranní i odpolední).
  • všichni žáci, nově i žáci 3., 4., a 5. ročníku, mají obědy od 30. 11. 2020 přihlášeny.
  • tělesná výchova a hudební výchova budou nahrazeny jinou činností.
  • je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy – prosíme, vybavte děti vhodným oblečením pro pobyt venku (i z důvodu venkovních aktivit ve školní družině).

V případě nejasností či dalších dotazů jsme Vám k dispozici:

Děkujeme Vám za spolupráci při distanční online výuce. Společně věříme, že s touto formou výuky se budeme setkávat méně často.

Vaše děti moc chválíme za to, jak v učení "na dálku" pracovaly. Pro nás všechny jsou to nové nezažité zkušenosti, a pro děti zvlášť náročné.

Mgr. Eva Maršálková, ředitelka

informace-k-provozu-skol-a-skolskych-zarizeni-od-25-a-30-11(1).pdf (247387)