Recitační soutěž základních škol - oznámení

25.03.2021 19:21

Dne 18. března 2021 se uskutečnil 7. ročník Recitační soutěže základních škol. Letos proběhla soutěž netradičně online formou.

Soutěže se zúčastnilo osm základních škol z regionu a byla pořádána společností Bystřička o. p. s. spolu se Základní školou a mateřskou školou Přáslavice, p. o.

Z naší školy bylo nominováno pět recitátorů z 1. až 5. ročníku, kteří se úspěšně umístili ve školním kole recitační soutěže.

Všichni naši žáci nám udělali velkou radost, všechny recitace už ve školním kole se dětem moc povedly.

Žáci, kteří postoupili do regionální soutěže se umístili do 8. místa ve své kategorii.

Kategorie byly dvě. První kategorie pro 1. až 3. ročník a druhá kategorie pro 4. až 5. ročník.

Žákyně 1. ročníku Anička Urbanová se umístila na úžasném 1. místě.

Zvláštní cenu a diplom za veršovaného průvodce Daskabátem obdržela žákyně 5. ročníku Anička Zelinková.

Žák 5. ročníku Matěj Pika obsadil 4. - 6. místo, 5. - 6. místo obsadila žákyně 2. ročníku Izabela Šestáková, na 7. - 8. místě se umístila žákyně 3. ročníku Martina Němcová.

Naše škola obdržela pohár za 1. místo.

Všem žákům moc blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy a samozřejmě děkujeme všem rodičům, kteří se s dětmi básničky naučili a také je natočili a poslali k nám do školy.