Výuka od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021, rozvrh hodin pro 1. a 2. ročník ZŠ Daskabát

02.01.2021 10:35

Vážení rodiče a žáci,

sdělujeme Vám aktuální informace týkající se výuky od 4. 1. 2021 v naší ZŠ.

Žáci 3., 4. a 5. ročníku mají nastaven distanční způsob vzdělávání, prozatím do 8. 1. 2021, a to dle rozvrhu hodin, který byl žákům předán.

Žáci 1. a 2. ročníku mají nastaven prezenční způsob vzdělávání, tzn. přijdou do školy. Rozvrh hodin pro tyto dny je přiložen ve formátu pdf po tímto textem.

Opět budou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce. V případě Vašeho zájmu kontaktujte ředitelku základní školy.

INFORMACE K PREZENČNÍ VÝUCE ŽÁKŮ OD 4. 1. 2021:

• žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit po celou dobu přítomnosti ve škole roušky (či jiný ochranný prostředek – rouška, ústenka, šátek, šál, tenký nákrčník, aj. ….). Doporučujeme pro děti 3 ks roušek na 1 den, a to spolu s obaly pro čisté a použité roušky.
  • v prostorách školy bude probíhat pravidelné a časté větrání. Je vhodné, aby děti měly svetřík nebo mikinu, které v případě potřeby mohou použít.
  • školní družina bude od 4. 1. 2021 v běžném provozu (ranní i odpolední).
  • žáci 1. a 2. ročníku mají obědy přihlášeny, žáci 3., 4., a 5. ročníku dle individuálních požadavků.
  • tělesná výchova a hudební výchova budou nahrazeny jinou činností.
  • je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy – prosíme, vybavte děti vhodným oblečením pro pobyt venku (i z důvodu venkovních aktivit ve školní družině).

V případě nejasností či dalších dotazů jsme Vám k dispozici:

Děkujeme Vám za pochopení výše uvedených opatření a za spolupráci.

Mgr. Eva Maršálková, ředitelka

Rozvrh hodin od 4. 1. 2021.pdf (118675)

Informace k ošetřovnému: