Zápis do 1. ročníku

20.03.2020 12:49

Milí rodiče budoucích prvňáčků,

termín konání zápisu do naší ZŠ, který měl být 2. dubna 2020, se ruší. Zákonní zástupci si mohli vyzvednout žádosti o přijetí do 1. ročníku v MŠ nebo je možné zaslat tiskopisy i emailem. Kontakt je možný na školní emailové adrese nebo na  martina.sekacova@seznam.cz. Vyplněné tiskopisy poté zašlete od 1. 4. 2020 poštou na adresu školy či vhoďte do schránky ZŠ. Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí po celý měsíc duben. Přijímáme i děti, které dovrší 6 let během podzimu 2020 a mají doporučení z PPP. Pro více informací je možné kontaktovat ředitelku školy, Mgr. Evu Maršálkovou, na telefonním čísle 739 871 689. Na základě vámi podané žádosti bude vystaveno rozhodnutí. Pevně věříme, že doba bude již příznivější a osobní setkání s dětmi a rodiči o to radostnější. Těšíme se i na děti, které nenavštěvovaly naší mateřskou školu a mají zájem se k nám v září přidat!

Přejeme pevné nervy a dostatek sil vytrvat v tomto těžkém období.

Kolektiv ZŠ Daskabát

Zpět