Ochrana osobních údajů

Kontakty související s ochranou osobních údajů

06.04.2020 08:42
Správce: Základní škola a mateřská škola Daskabát, příspěvková organizace Statutární zástupce správce: ředitelka školy Mgr. Eva Maršálková Pověřenec: pověřenec pro ochranu osobních údajů, se kterým škola spolupracuje na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických...

Ochrana osobních údajů pro rodiče

26.08.2018 13:50
Vážení rodiče, dne  25. 5. 2018 vstoupilo v platnost nařízení Evropské unie zpřísňující pravidla ochrany osobních údajů. Toto nařízení se dotko také školských zařízení. Proto zde překládáme dokumenty, které objasňují, jaké údaje a za jakým účelem škola zpracovává: Poučení o vašich právech...

Zásady ochrany osobních údajů pro žáky

26.08.2018 13:35
Milí žáci, zde jsme pro Vás vytvořili seznam několika důležitých informací ohledně ochrany Vašich osobních údajů na internetu. Pečlivě si je přečtěte a zamyslete se nad nimi. Bez svolení rodičů neposkytujte nikomu cizímu osobní informace (celé jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo na vás nebo...